Enter Title

نخستین جلسه شورای راهبردی دانشگاه کارآفرین در تاریخ 18/7/1396 در سالن کنفرانس حوزه ریاست دانشگاه سیستان و بلوچستان برگزار گردید. طی این جلسه مصوباتی در 28 بند و با محوریت مبدل نمودن دانشگاه سیستان و بلوچستان به یک دانشگاه نسل سوم (دانشگاه کارآفرین) تصویب شد. از جمله این مصوبات می‌توان به راه‌اندازی شورای راهبردی دانشگاه کارآفرین و انتخاب اعضا و دبیر این شورا، هدف‌گذاری به‌منظور ارتقاء رنکینگ (رتبه‌بندی) دانشگاه سیستان و بلوچستان در رتبه‌بندی‌های معتبر بین‌المللی، و ارائه درس کارآفرینی به‌صورت اجباری و 2 واحد نظری برای مقطع کارشناسی ارشد و 3 واحد نظری برای مقطع کارشناسی برای همه دانشکده‌ها و گروه‌های آموزشی، اشاره نمود.

گفتنی است رئیس دانشگاه، معاون پژوهشی و فناوری، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی، رؤسای دانشکده‌های مهندسی و مدیریت و اقتصاد، مدیر امور بین‌الملل و همکاری‌های بین دانشگاهی، سرپرست مجتمع فناوری و نوآوری، سرپرست مرکز کارآفرینی دانشگاه، مدیر مرکز فناوری اطلاعات دانشگاه، دبیر هیأت رئیسه دانشگاه، مدیر گروه کارآفرینی و همچنین، مدیر گروه کسب و کار دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران (به‌عنوان مشاور رئیس دانشگاه در امور کارآفرینی) از جمله اعضای شورا و شرکت‌کنندگان در جلسه مذکور بودند.


برگزاری دومین جلسه شورای راهبردی دانشگاه کارآفرین
 
دومین جلسه شورای راهبردی دانشگاه کارآفرین صبح روز سه شنبه 16 آبان 96 در سالن کنفرانس حوزه ریاست برگزارشد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این جلسه که در راستای رویکرد جدید هیئت رئیسه در جهت ارتقاء جایگاه دانشگاه سیستان و بلوچستان در رتبه‌بندی‌های ملی و بین‌المللی و حرکت به سمت دانشگاه‌های نسل سوم (دانشگاه‌های کارآفرین) صورت می‌گیرد، دومین جلسه این شورا در روز سه‌شنبه 16/8/1396 در محل حوزه ریاست تشکیل گردید.
در این جلسه مقرر گردید تا کلیه دانشکده‌ها اقدام به راه‌اندازی بخش دانش‌آموختگان به دو زبان فارسی وانگلیسی در سایت دانشکده مربوطه نمایند. همچنین مقرر شد کلیه اساتید نسبت به ثبت اطلاعات عملی خویش در سامانه انگلیسی scholar.google.com با وابستگی دانشگاه سیستان و بلوچستان ثبت نام نمایند.