سرای قرآن وعترت


سرای قرآن و عترت

کارشناس قرآنی

محسن علی محمدی

تلفن: 124-31132941

فکس:

پست الکترونیک:

 

 

 

 

 

 

((ســــرای قــــــرآن وعتـــــــرت))

 

سرای قرآن وعترت طبق آیین نامه وزارت علوم، تحقیقات فناوری  در دانشگاه سیستان وبلوچستان توسط جناب آقای خواجه سروی  معاون فرهنگی واجتماعی ومرکز توسعه پژوهش وآموزش عالی قرآنی کشور در اسفند ماه سال 1391 افتتاح گردید.

این مجموعه دارای بخش های مختلف می باشد که عبارتند از:

1-لابراتوار وکتابخانه دیجیتال:

این بخش دارای تعداد 20 دستگاه کامپیوتر می باشد که به صورت همزمان آموزش قرآن(روخوانی، روانخوانی ،حفظ،ترتیل ،تواشیح، مداحی و...) در بین شرکت کنندگان انجام می شود.همچنین در این مکان دارای کتابخانه دیجیتال می باشد که انواع نرم افزلرهای قرآنی،مذهبی فقهی و... در آن موجود است که قابلیت جستجو برای کلیه افرادی که می خواهند تحقیقاتی انجام دهند قابلیت بهره برداری را دارد.

2-بانک سی دی ونرم افزار قرآن وعترت:

این بخش شامل مجموعه کامل سی دی ها ونرم افزار های قرآنی ومذهبی شامل (بانک تلاوت های مجلسی از قاریان ممتاز بین المللی ،بانک انواع سخنرانی های مذهبی از بزرگان وبانک کامل سی دی از  مداحی ها ومولودی های مداحان برجسته کشوری  می باشد .

3-مجمع قاریان :

ای بخش اختصاصی  برای دانشجویان وکلیه عوامل دانشگاه که علاقه مند به تمرین وتکرار قرائت وتواشیح هستند در نظر گرفته شده است.

4-کانون قرآن وعترت دانشجویی:

این بخش مختص دانشجویان علاقه مند به به فعالیت های قرآنی می باشد که دانشجویان عزیز بعد از عضویت در این بخش می توانند فعالیت های خود را آغاز کنند.

5-کلاس آموزشی:

در این بخش کلاس های آموزشی شامل(کلاس آموزش تجوید،قرائت،احکام،تواشیح،حفظ و...) برگزار می گردد.