اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه

دکتر فرهاد شهرکی، به عضویت کارگروه تخصصی مهندسی شیمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد

دکتر فرهاد شهرکی، به عضویت کارگروه تخصصی مهندسی شیمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد

با حکم دکتر مجتبی شریعتی نیاسر معاون آموزشی وزارت علوم، دکتر فرهاد شهرکی، به عضویت کارگروه تخصصی مهندسی شیمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه سیستان و بلوچستان در این حکم آمده است:

در اجرای مواد 6،8 و 10 آئین نامه شورای گسترش و برنامه ریزی آموزش عالی و با توجه به سیاست وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری در یکپارچگی کارگروه های تخصصی و همچنین با عنایت به پایان یافتن مراحل انتخابات اعضای این کارگروه ، بدینوسیله جنابعالی راکه از آرای لازم برای حضور در عرصه تصمیم سازی ، مشاوره در سیاست گزاری و برنامه ریزی در حوزه فنی و مهندسی برخوردار شده اید، به موجب این حکم، برای مدت دوسال به عضویت کارگروه تخصصی مهندسی شیمی منصوب می نمایم .

آنچه در دوره جدید مورد تأکید است، تعامل و هماهنگی تصمیمات در حوزه آموزش و پژوهش، توسعه آموزش عالی متناسب با بازار کار، نوآوری در روش های آموزش، شناسایی و رصد تحولات علم و فناوری، کمک به ارتقاء و توسعه پژوهش‌های کاربردی و تقاضامحور، استفاده از ظرفیت‌های نهادهای غیردولتی به‌ویژه انجمن‌های علمی، بومی‌سازی علوم و رشته‌ها برحسب نیاز جامعه، تنوع‌بخشی به مدارج تحصیلی منطبق با استانداردهای جهانی و افزایش سطح مهارت دانش‌آموختگان است.

امیداست با استعانت از خداوند متعال، بهره‌گیری از تمامی توان و شایستگی‌های حرفه‌ای خود و تعامل و هم‌اندیشی با صاحب‌نظران و اعضای کارگروه، در اعتلای آموزش عالی کشور موفق باشید.

 

امتیاز به خبر :

تصاویر مرتبط