اخبار و اطلاعیه ها


اخبار و اطلاعیه

اصلاحیه اسامی اولیه دانشجویان کارشناسی دانشگاه سیستان و بلوچستان جهت پذیرش بدون آزمون در مقطع کارشناسی ارشد مهر ماه 97

1.  این لیست بر اساس اطلاعات موجود در سیستم گلستان و ضوابط اعلامی از طرف گروه‌های آموزشی تهیه شده و ممکن است بر اساس اعتراضات واصله بعدی تغییر کند. بنابراین چنانچه اعتراضی دارید مستقیماً به اطلاع گروه استعدادهای درخشان برسانید. از طرف دیگر مرتباً وب سایت دانشگاه و کانال تلگرام گروه را بازبینی نموده تا در صورتی که اسم شما از لیست حذف شد فرصت اعتراض داشته باشید.

2.  پذیرش افراد لیست به هیچ‌وجه قطعی نیست و صرفاً منوط بر وجود ظرفیت قانونی پذیرش بدون آزمون در کارشناسی ارشد دانشگاه سیستان و بلوچستان می باشد. از این رو توصیه می‌شود که با تمام تلاش و همت در کنکور کارشناسی ارشد شرکت و سعی کنید از آن طریق وارد دوره‌های کارشناسی ارشد شوید.

3.  مهمترین ضوابط اعمال شده برای استخراج اسامی به شرح زیر می‌باشد:

 

  • گذراندان حداقل سه چهارم کل واحدهای لازم برای فارغ‌التحصیلی در شش نیمسال نخست تحصیل
  • دانشجو می‌بایست در بین هم‌ورودی‌ها جزء 15% برتر باشد.
  • داشتن حداقل معدل اعلام شده از سوی گروه‌های آموزشی در پایان شش نیمسال نخست تحصیل
  • عدم تجاوز طول سنوات تحصیل از هشت نیمسال

افرادی که اسامی آنان در جدول پیوست اعلام شده تا پایان اردیبهشت ماه فرصت دارند شخصاً به دفتر استعدادهای درخشان مراجعه و با تحویل یک برگ کپی شناسنامه و کارت ملی (خوانا) و تکمیل فرم درخواست جهت ثبت‌نام در رشته اول و یا در صورت داشتن شرایط، در گرایش‌های دیگر ثبت‌نام نمایند.

لازم به توضیح است جهت انتخاب رشته گرایش کارشناسی ارشد از اطلاعات جدول الف استفاده نمایند تا چنانچه در رشته گرایش اول خود شرط معدل لازم را ندارند در صورت تمایل در دیگر گرایش‌های رشته خود تقاضا دهند.

توجه: تغییرات جداول پیوست با رنگ قرمز می باشد.

امتیاز به خبر :